Printed Materials Number of items: 333
3051381
20596
524
Printed Materials
1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3512994
20597
524
Printed Materials
1935 Bp., A Szikvízipar X. évfolyamának több száma, hajtott {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3520688
20598
524
Printed Materials
1943 Horthy Miklós 75 éves nagyalakú képes újság, különkiadás, rengeteg érdekes képpel a kormányzó életéből 20 oldalon {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3496782
20599
524
Printed Materials
cca 1935 Wohnzimmer, Sitzecken und Kamine. Herausgeber Alexander Koch. Német lakberendezési katalógus, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva, több lapon Kocsis Ferenc szegedi műasztalos-mester bélyegzőjével. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3374799
20600
524
Printed Materials
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3367210
20601
524
Printed Materials
1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3476199
20602
524
Printed Materials
ca 1935 Kb 35 db üdvözlőkártya klf alkalmakra. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509794
20603
524
5500
Printed Materials
1936 Berlini Garmisch-Partenkircheni téli olimpia gyűjtőképek (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), összesen 28 db, 9x12 cm Hátoldalán nyomtatott feliratokkal 1936 Berlin Garmisch-Partenkirchen Winter Olympic Games collection photos (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), 28 pieces in total, 9x12 cm With printed inscriptions on the back {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3513643
20604
524
Printed Materials
1936 Bp., id. ruttkai Erődi-Harrach Béla (1846-1936) udvari tanácsos, tankerületi főigazgató, a Magyar Földrajzi Társaság tiszteletbeli elnöke, a III. oszt. Vaskorona-rend, a francia Becsületrend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 22,5x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3465093
20605
524
Printed Materials
1936-1941 3 db fővárosi tanintézeti, iskolai értesítő könyv {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3513915
20606
524
Printed Materials
1937 Kállósemjén, gróf Wolkenstein-Trostburg Oswald (1843-1937) cs. és kir. kamarás, huszárőrnagy, az I. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérüléssel, 23x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3513521
20607
524
Printed Materials
1937 Bp., felsőkorompai Simontsits Elemér (1869-1937) valóságos belső titkos tanácsos, Tolna vármegye főispánja, felsőházi tag, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 23x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house