Posters

Number of items: 231

Gönczi Béla (1934-): Richard III (plakátterv). Tempera, papír. Jobb alsó sarkában jelzett. Apró lapszéli szakadásokkal. 70x50 cm.
11334.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Szép tiszta virágos Budapestért mozgalom, 1980. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. MVK. OVB. 40,5x27,5 cm.
11335.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. 24,5x17 cm.
11336.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1969 Hajnal Gabriella faliszőnyeg kiállítása, Bp. Kiállítási plakát, papír, Kossuth Nyomda. Lengyel jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
11337.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1973 Halálgyár az esőerdőben, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, 57x41 cm
11338.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1967 Hő- és fénysugárzás ártalmai ellen védjük (...), felvilágosító plakát, papír, Offset-nyomda, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 69,5x49,5 cm
11339.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1964 Holló László grafikái, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Petrás István. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm
11340.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Homolya Gábor (1956-): Budapest nagydíj, Nemzetközi Atlétikai Verseny, Népstadion, 1980. Ofszet, papír, jelzett a plakáton, Kartográfiai Vállalat, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 96x67 cm
11341.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1982 Így élünk az úttörőgárda egészségőr szakalegységben, palkát, papír, Kartográfiai Vállalat, Bp., feltekerve, apró lapszéli szakadással, 49,5x69 cm
11342.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1960 Japán művészete az Edo korszakban villamosplakát, lapszéli apró szakadásokkal, 14x27 cm
11343.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2017 John Wick: 2. felvonás és A sötét ötven árnyalata, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80×56 cm
11344.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jules-Alexandre Grün (1868-1938): La Cigale, modern reprint plakát, Antik Print, Amsterdam kiadása. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. 82x56 cm
11345.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events