Posters Number of items: 231
3505185
11334
521
Posters
Gönczi Béla (1934-): Richard III (plakátterv). Tempera, papír. Jobb alsó sarkában jelzett. Apró lapszéli szakadásokkal. 70x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3505100
11335
521
Posters
Gönczi Béla (1934-): Szép tiszta virágos Budapestért mozgalom, 1980. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. MVK. OVB. 40,5x27,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3505138
11336
521
Posters
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. 24,5x17 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3504287
11337
521
Posters
1969 Hajnal Gabriella faliszőnyeg kiállítása, Bp. Kiállítási plakát, papír, Kossuth Nyomda. Lengyel jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3450474
11338
521
Posters
1973 Halálgyár az esőerdőben, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, 57x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3427074
11339
521
Posters
1967 Hő- és fénysugárzás ártalmai ellen védjük (...), felvilágosító plakát, papír, Offset-nyomda, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 69,5x49,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504619
11340
521
Posters
1964 Holló László grafikái, Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Petrás István. Offset Nyomda. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. Gyűrődésekkel. 82×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3449294
11341
521
Posters
Homolya Gábor (1956-): Budapest nagydíj, Nemzetközi Atlétikai Verseny, Népstadion, 1980. Ofszet, papír, jelzett a plakáton, Kartográfiai Vállalat, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 96x67 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3449278
11342
521
Posters
1982 Így élünk az úttörőgárda egészségőr szakalegységben, palkát, papír, Kartográfiai Vállalat, Bp., feltekerve, apró lapszéli szakadással, 49,5x69 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3506350
11343
521
Posters
1960 Japán művészete az Edo korszakban villamosplakát, lapszéli apró szakadásokkal, 14x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3451620
11344
521
Posters
2017 John Wick: 2. felvonás és A sötét ötven árnyalata, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3509621
11345
521
Posters
Jules-Alexandre Grün (1868-1938): La Cigale, modern reprint plakát, Antik Print, Amsterdam kiadása. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. 82x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house