Posters

Number of items: 231

1974 Szentendrei Nyár. Plakát, ofszet, papír, Atheaneum Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 67,5x48 cm
11406.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1960 Szeptemberben a Fővárosi Nagycirkuszban - Kínai cirkusz, villamosplakát, 23,5x16,5 cm
11407.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1968 Szilvásy Nándor (1927-2011): Az utolsó kör c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 23,5x16,5 cm
11408.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szilvásy Nándor (1927-2011): Finn kulturális hét, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, lapszéli szakadással, 82x57 cm
11409.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szirányi István (1951-): Vörös föld. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli gyűrődésekkel, 81x56,5 cm
11410.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1963 Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, apró lapszéli szakadásokkal, lap hátoldalán akasztók rögzítve, 70x50 cm
11411.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1972 Távol-Kelet, ipar, bányászat és külkereskedelem, szemléltető-oktató plakát térképpel, papír, Kartográfiai Vállalat, kiadja: Kossuth Könyvkiadó, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 66×94 cm
11412.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
11413.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2022 Thor, szerelem és mennydörgés c. mozifilm filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
11414.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983 Tornász VB Bp., kisplakát, villamosplakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda. 23,5x17 cm
11415.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Antal, Tónió (1960-): The Golden team of Hungary. Nyomat, plakát, papír. Jelezve jobbra lent (filctollal). Feltekerve. 48x68 cm
11416.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tóth László (1957-): Mennyei seregek, 1983. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, 81x56,5 cm
11417.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events