Posters Number of items: 231
3504851
11406
521
Posters
1974 Szentendrei Nyár. Plakát, ofszet, papír, Atheaneum Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 67,5x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508291
11407
521
Posters
1960 Szeptemberben a Fővárosi Nagycirkuszban - Kínai cirkusz, villamosplakát, 23,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508339
11408
521
Posters
1968 Szilvásy Nándor (1927-2011): Az utolsó kör c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 23,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3449282
11409
521
Posters
Szilvásy Nándor (1927-2011): Finn kulturális hét, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, lapszéli szakadással, 82x57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3450528
11410
521
Posters
Szirányi István (1951-): Vörös föld. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli gyűrődésekkel, 81x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504780
11411
521
Posters
1963 Szőnyi István emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, apró lapszéli szakadásokkal, lap hátoldalán akasztók rögzítve, 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3428598
11412
521
Posters
1972 Távol-Kelet, ipar, bányászat és külkereskedelem, szemléltető-oktató plakát térképpel, papír, Kartográfiai Vállalat, kiadja: Kossuth Könyvkiadó, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 66×94 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3433124
11413
521
Posters
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3504023
11414
521
Posters
2022 Thor, szerelem és mennydörgés c. mozifilm filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506977
11415
521
Posters
1983 Tornász VB Bp., kisplakát, villamosplakát, papír, Offset és Játékkártya Nyomda. 23,5x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412433
11416
521
3200
Posters
Tóth Antal, Tónió (1960-): The Golden team of Hungary. Nyomat, plakát, papír. Jelezve jobbra lent (filctollal). Feltekerve. 48x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3450550
11417
521
Posters
Tóth László (1957-): Mennyei seregek, 1983. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, 81x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house