https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Posters

Number of items: 231

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.
1
11202.

Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11203.

cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.
1
11204.

cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm
1
11205.

1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm
1
11206.

1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm
1
11207.

Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm
1
11208.

1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm
1
11209.

cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm
1
11210.

1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm
1
11211.

1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11212.

1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges
1
11213.

1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February



The auction items can be viewed and picked up at the Darabanth Gallery, Paulay Ede u 25-27.

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h



If you make purchase in the Art auction, we will send your items in separate package, because there are shipped from a different office.

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment