Posters Number of items: 231
3483296
11202
521
120000
Posters
Tábor (Taupert) János (1890-1956), Dankó Ödön (1889-1958): "Hungary's fate of old", 1920. Chromoilitográfia, papír. Jelzett a plakáton. Besskó Károly plakát és címkegyár. Kiadja Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Angol ny. irredenta plakát. 63x96 cm. Apró sérülésekkel a szélén, feltekerve. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3504005
11203
521
Posters
cca 1990 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák- és Vasarely Múzeum, közte néhány reprodukciós nyomat, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3504012
11204
521
Posters
cca 1980-2000 kb. 60 db kiállítási plakát, részben Kassák-Múzeum, papír, feltekerve, vegyes állapotban, klf. méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3504197
11205
521
Posters
1970 Kondor Béla festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli szakadásokkal. Alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 82×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3504206
11206
521
Posters
1971 Czóbel kiállítás a Műcsarnokban. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 80×56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504210
11207
521
Posters
Papp Gábor (1918-1982): Konecsni György kiállítása, Műcsarnok, 1968. Plakát, ofszet, papír. Offset-Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli sérülésekkel. Lap alján ázásnyomokkal. Feltekerve. 83×59,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504638
11208
521
Posters
1986 Go-kart O.B. III., Kecskemét, Dutép Stadion. Autósport plakát, papír. Hajtásnyommal. 44,5×31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504639
11209
521
Posters
cca 1986 Go-kart OB I., Kecskemét, Dutép SC. Autósport plakát, papír. Kisebb gyűrődésekkel. 45,5×32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504214
11210
521
Posters
1954 Derkovits Gyula emlékkiállítás az Uj Magyar Képtárban, Országos Szépművészeti Múzeum. Plakát, papír. Plakát és Címkenyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli kisebb szakadásokkal. Feltekerve. 69,5×47,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504220
11211
521
Posters
1967 Vásárhelyi Őszi Tárlat, Tornyai János Múzeum. Plakát, ofszet, papír. Offset Nyomda. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3213225
11212
521
26000
Posters
1939 Ez Berry őrmester (Sergeant Berry). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Hans Albers és mások szereplésével. Litográfia, papír. Tobis Film. Rovenszky Unitas Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, javításokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Sergeant Berry" starring Hans Albers, lithograph on paper, minor tears on the edges {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3213252
11213
521
26000
Posters
1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house