Posters Number of items: 231
3400301
11382
521
Posters
2002 Palio di Ferrara, olasz lóverseny plakát. Feltekerve, hajtásnyomokkal, kisebb gyűrődésekkel. 70x33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3504857
11383
521
Posters
1970 Paulikovics Pál kiállítása. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 68x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3486963
11384
521
Posters
Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3468068
11385
521
15000
Posters
Pinczehelyi Sándor (1946-): Coca-Cola (cím nélkül), 2025. Print, papír, jelzett, hátoldala kiállítási meghívó, 20x20 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3508327
11386
521
Posters
1983 Pócs Péter (1950-): Szerencsés Dániel, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Sándor Pál, fényképezte: Ragályi Elemér, ofszet, jelzett a nyomaton, hátoldalán Puskin Mozi hirdetése, 23,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508335
11387
521
Posters
1983 Pócs Péter (1950-): Vérszerződés, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Dobray György, jelzett a nyomaton, 24,5x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3415149
11388
521
Posters
1998 Pozsony/Bratislava, Természet és művészet. Kiállítási plakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, 100×66 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3481525
11389
521
Posters
1993 Printexpo '93, Szunyoghy András művével illusztrált, plakát. Szitanyomat, papír. Jelzett a plakáton. 59×42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3504186
11390
521
Posters
1967 Rajz és akvarell Franciaországban, Műcsarnok (Arp, Chagall, Delaunay, Ernst, Giacometti, Hajdu, Hartung, Picasso, Vasarely stb.). Killítási plakát, ofszet,, papír. Jelzés nélkül. Offset-nyomda. Feltekerve. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 68×47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508305
11391
521
Posters
Révész Antal Wigner Judit: Alfa Romeo és Júlia (Latinovits Zoltán, Ruttkai Éva, Major Tamás), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3437197
11392
521
Posters
2011 Rohanás, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3456139
11393
521
Posters
Rokonok. Szabó István filmje. Móricz Zsigmond regénye alapján. Csányi Sándor, Eperjes Károly, Tóth Ildikó, Kállai Ferenc. Plakát, papír. Hajtásnyomokkal. 41x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house