Posters

Number of items: 231

2002 Palio di Ferrara, olasz lóverseny plakát. Feltekerve, hajtásnyomokkal, kisebb gyűrődésekkel. 70x33 cm
11382.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1970 Paulikovics Pál kiállítása. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyommal, 68x48 cm
11383.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Pecsenke József (1942-1989): ,,N. N. A halál angyala", filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, 58x41,5 cm. Sérült. Magyar pop art stílusú plakát!
11384.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Pinczehelyi Sándor (1946-): Coca-Cola (cím nélkül), 2025. Print, papír, jelzett, hátoldala kiállítási meghívó, 20x20 cm.
11385.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1983 Pócs Péter (1950-): Szerencsés Dániel, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Sándor Pál, fényképezte: Ragályi Elemér, ofszet, jelzett a nyomaton, hátoldalán Puskin Mozi hirdetése, 23,5x16,5 cm
11386.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983 Pócs Péter (1950-): Vérszerződés, magyar filmplakát, villamosplakát, rendezte: Dobray György, jelzett a nyomaton, 24,5x17,5 cm
11387.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1998 Pozsony/Bratislava, Természet és művészet. Kiállítási plakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, 100×66 cm
11388.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1993 Printexpo '93, Szunyoghy András művével illusztrált, plakát. Szitanyomat, papír. Jelzett a plakáton. 59×42 cm
11389.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1967 Rajz és akvarell Franciaországban, Műcsarnok (Arp, Chagall, Delaunay, Ernst, Giacometti, Hajdu, Hartung, Picasso, Vasarely stb.). Killítási plakát, ofszet,, papír. Jelzés nélkül. Offset-nyomda. Feltekerve. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 68×47 cm
11390.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Révész Antal Wigner Judit: Alfa Romeo és Júlia (Latinovits Zoltán, Ruttkai Éva, Major Tamás), filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 24x16,5 cm. Magyar pop art plakát!
11391.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2011 Rohanás, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm
11392.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rokonok. Szabó István filmje. Móricz Zsigmond regénye alapján. Csányi Sándor, Eperjes Károly, Tóth Ildikó, Kállai Ferenc. Plakát, papír. Hajtásnyomokkal. 41x29,5 cm
11393.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events