Posters

Number of items: 231

1970 Kajári, kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában, plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, feltekerve, 83x56,5 cm
11346.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kakasy Éva (1950-): Az ígéret földje, 1976, rendezte: Andrzej Wajda, villamosplakát, Bp., Zrínyi Nyomda, jelzett a plakáton, hátoldalán a film ismertetője, 23x16 cm
11347.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1973 Kassák kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Plakát, papír. Magyar Hirdető. 1500 példány. 25×34 cm
11348.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1982 Katonadolog, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, egészen apró lapszéli szakadásokkal, 56x41 cm
11349.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kemény György (1936-): Szikrázó lányok, Bacsó Péter színes filmje, filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 23,5x17 cm. Magyar pop art plakát!
11350.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kemény György (1936-): Szórakozás?, 1971. Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Zrínyi Nyomda, 83,5x57 cm. Feltekerve.
11351.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1979 Kéz kezet mos, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, feltekerve, bal felső sarkában sérült, 57x39,5 cm
11352.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadással, 97,5x68 cm
11353.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kolozsváry György (1919-2004): Forradás c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x17,5 cm
11354.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, ofszet, papír, Bp., Offset és J. Ny., 2090 pld., hajtva, apró lapszéli sérülésekkel, 81x56,5 cm
11355.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1985 Konok Tamás, Hetey Katalin, Galerie L'Embellie, Montreux (Svájc), kiállítási plakát, ofszet, papír, 50×29,5 cm
11356.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Koszorúslányok, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm
11357.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events