Posters Number of items: 231
3504579
11346
521
Posters
1970 Kajári, kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában, plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset-nyomda, feltekerve, 83x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508345
11347
521
Posters
Kakasy Éva (1950-): Az ígéret földje, 1976, rendezte: Andrzej Wajda, villamosplakát, Bp., Zrínyi Nyomda, jelzett a plakáton, hátoldalán a film ismertetője, 23x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3219752
11348
521
Posters
1973 Kassák kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban. Plakát, papír. Magyar Hirdető. 1500 példány. 25×34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3449259
11349
521
Posters
1982 Katonadolog, filmplakát, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, egészen apró lapszéli szakadásokkal, 56x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3508297
11350
521
Posters
Kemény György (1936-): Szikrázó lányok, Bacsó Péter színes filmje, filmplakát, villamosplakát, jelzett a plakáton, Offset és J. Nyomda, 23,5x17 cm. Magyar pop art plakát! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3487077
11351
521
Posters
Kemény György (1936-): Szórakozás?, 1971. Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Zrínyi Nyomda, 83,5x57 cm. Feltekerve. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3449250
11352
521
Posters
1979 Kéz kezet mos, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, feltekerve, bal felső sarkában sérült, 57x39,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3437809
11353
521
Posters
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadással, 97,5x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508341
11354
521
Posters
Kolozsváry György (1919-2004): Forradás c. film villamosplakátja, Bp., Egyetemi Nyomda, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3450537
11355
521
Posters
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, ofszet, papír, Bp., Offset és J. Ny., 2090 pld., hajtva, apró lapszéli sérülésekkel, 81x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3468060
11356
521
Posters
1985 Konok Tamás, Hetey Katalin, Galerie L'Embellie, Montreux (Svájc), kiállítási plakát, ofszet, papír, 50×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437846
11357
521
3400
Posters
2011 Koszorúslányok, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house