Posters Number of items: 231
3504277
11322
521
Posters
1969 Fónyi Géza festőművész kiállítása, Műcsarnok. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda. Katona jelzéssel a plakáton. Fotó: Szabó-Wahr. Lapszéli apró szakadásokkal és ázásnyomokkal. Feltekerve. 81×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504246
11323
521
Posters
1962 Francia grafika XIX-XX. század, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási plakát, papír, Nyomdakísérleti. Hajtásnyomokkal. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 82×54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475358
11324
521
Posters
2025 Ganxsta Zolee és a Kartell, 30 éves jubileumi koncert, Budapest Aréna, plakát, papír, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, 175×120 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504174
11325
521
Posters
1973 Graphik aus der Litauischen USSR, Staatliche Museen zu Berlin. Plakát, papír. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb ázásnyomokkal. 81×57,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3481511
11326
521
Posters
2005 Groteszk 6, kiállítási plakát. papír. 44,5×61,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3503994
11327
521
Posters
Gunda Antal (1929-2013): Rab Ráby, 1969. Filmplakát, ofszet, papír, Offset-Nyomda, jelzés nélkül, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, 83x57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3475353
11328
521
Posters
2023 Guns 'n' Roses, Puskás Aréna, koncertplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, 175×120 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3508321
11329
521
Posters
1972 Gyárfás Gábor (1946- ): Utazás Jakabbal (rendezte: Gábor Pál), villamosplakát, 23,5x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3449291
11330
521
Posters
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Rokkantak napja, 1981. Plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 96,5x66,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3508257
11331
521
Posters
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Üdülnek a dolgozók gyermekei, 1950 körül. Kisplakát, papír, jelzett a plakáton, lapszéli apró sérülésekkel és kisebb szakadásokkal, krétával firkált, hajtásnyommal, 24x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505145
11332
521
Posters
Gönczi Béla (1934-): A vér élet, Magyar Vöröskereszt, 1981. Villamosplakát, kisplakát, papír. Jelzett a plakáton. 23x17 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3505182
11333
521
Posters
Gönczi Béla (1934-): Othello (plakátterv). Tempera, papír. Jobb alsó sarkában jelzett és apró sérüléssel. 70x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house