Posters

Number of items: 231

Bánki László (1916-1991): Biztosított utazás, 1969. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, 82x56,5 cm. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli egészen apró szakadással.
11250.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
2011 Barátság extrákkal, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11251.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1977 Benkó Dixieland Band plakát, papír, Design. Diner Tamás, Sajnovits Sándor, Globus Nyomda, gyűrődésekkel, apró lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 84x59 cm
11252.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi &amp; Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.
11253.

Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi & Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1995 Blaski János-Láng Tamás: Jiri Menzel - Ivan Csonkin, filmplakát, jelzett a plakáton, feltekerve, 59,5x42 cm
11254.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2022 Blokád, filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, kisebb gyűrődésekkel, hátoldalán ázásnyommal, 98x68 cm
11255.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1965 Bólyi MEDOSZ S. E. labdarúgó-kézilabda plakát, papír, Pécsi Szikra Ny. mohácsi t., hajtásnyommal, 42×59 cm.
11256.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1972 Budapest száz éve 1873-1973, kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm
11257.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1974 Butterflies are free, velva print, plüsshatású poszter. Jelzett a plakáton. Kissé sérült. Feltekerve. 88x58 cm
11258.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
11259.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
ca 1960 Állami sorsjegy kisplakát, apró szakadással, 17x24 cm
11260.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1970 Az üveg művészete kisplakát, villamosplakát 17x24 cm
11261.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events