Posters Number of items: 231
3487086
11250
521
Posters
Bánki László (1916-1991): Biztosított utazás, 1969. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, 82x56,5 cm. Feltekerve. Hajtásnyommal. Lapszéli egészen apró szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3437247
11251
521
Posters
2011 Barátság extrákkal, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 97,5x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503990
11252
521
Posters
1977 Benkó Dixieland Band plakát, papír, Design. Diner Tamás, Sajnovits Sándor, Globus Nyomda, gyűrődésekkel, apró lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 84x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3493772
11253
521
Posters
Bernáthy Sándor (1949-2012): Szkárosi & Konnektor Rt., Binder Károly, Dés László stb., Egyetemi Színpad, 1987. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 29,5x42 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3507413
11254
521
Posters
1995 Blaski János-Láng Tamás: Jiri Menzel - Ivan Csonkin, filmplakát, jelzett a plakáton, feltekerve, 59,5x42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3504036
11255
521
Posters
2022 Blokád, filmplakát, papír, jelzés nélkül, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, kisebb gyűrődésekkel, hátoldalán ázásnyommal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465464
11256
521
Posters
1965 Bólyi MEDOSZ S. E. labdarúgó-kézilabda plakát, papír, Pécsi Szikra Ny. mohácsi t., hajtásnyommal, 42×59 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504804
11257
521
Posters
1972 Budapest száz éve 1873-1973, kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3419841
11258
521
Posters
1974 Butterflies are free, velva print, plüsshatású poszter. Jelzett a plakáton. Kissé sérült. Feltekerve. 88x58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2546229
11259
521
Posters
Börtsök László (?-?): IV. Béla jelmezestély. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Sérült, lap széle helyenként hiányos. 68x47,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3506370
11260
521
Posters
ca 1960 Állami sorsjegy kisplakát, apró szakadással, 17x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506383
11261
521
Posters
ca 1970 Az üveg művészete kisplakát, villamosplakát 17x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house