Posters

Number of items: 231

cca 1985 Lamborghini Countach, Brad Wagner felvétele, Autobahn Graphics, printed in Japan, papír, bal alsó sarkában apró gyűrődéssel, 40,5x51 cm
11298.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
cca 1960 Maklári Ernő: Olvassa el az egészségügyi felvilágosítást. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Terv Nyomda, hajtásnyomokkal, 46,5x34 cm
11299.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1960 Maklári Ernő: Védekezzünk! A rovarok ellen... Egészségügyi felvilágosító plakát, papír, jelzett a plakáton, javított, lapszéli szakadásokkal, 48x68 cm
11300.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1985 Mike Burstyn in Barnum, holland boradway musical plakát. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb gyűrődésekkel. 118x82 cm
11301.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1965 Miklós Radnóti, de scritto verso la morte. Olasz plakát, papír. Hajtásnyomokkal. Lap alján néhány apró folttal. 48×20,5 cm
11302.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1970 Nápoly négy napja kisplakát. 24x16 cm
11303.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1950 Pál György (1906-1986): Első a kötelesség Cséplőgépről teljesítem a beszolgáltatást, a felesleget viszem a piacra. Kommunista propaganda kisplakát. / Hungarian communist propaganda. 23,5x16,5 cm
11304.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1986 Rocheteau/Madjer Mondial, labdarúgó világbajnokság futballista plakát, hajtás mentén szakadással, apró sérülésekkel, 82×58 cm
11305.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1958 Tartsuk be a megelőző tűzrendészet szabályait! Tűz esetén értesítsd a tűzoltóságot. Plakát, papír, Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 49,5x69 cm
11306.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1960 Vilnrotter Miklós (-): Akarod, hogy hamarabb meggyógyuljon? - Feleslegesen ne látogasd kórházban fekvő hozzátartozódat és ismerősödet. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szikra nyomda, feltekerve,apró sérüléssel, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x39 cm
11307.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1982 Csiki László: Álkulcsok, magyarországi ősbemutató (Polgár Géza, Kuna Károly, Galkó Balázs), Gárdonyi Géza Színház, Eger, plakát, papír, hajtva, lapszéli apró szakadásokkal, ázásnyommal, 83×59 cm.
11308.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1965 Csonka Mária - Maklári Ernő: Tüdőszűrést idejében! Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, lapszéli apró szakadásokkal, 67x47 cm
11309.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events