Posters Number of items: 231
3465456
11298
521
15000
Posters
cca 1985 Lamborghini Countach, Brad Wagner felvétele, Autobahn Graphics, printed in Japan, papír, bal alsó sarkában apró gyűrődéssel, 40,5x51 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3427140
11299
521
Posters
cca 1960 Maklári Ernő: Olvassa el az egészségügyi felvilágosítást. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Terv Nyomda, hajtásnyomokkal, 46,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3427136
11300
521
Posters
cca 1960 Maklári Ernő: Védekezzünk! A rovarok ellen... Egészségügyi felvilágosító plakát, papír, jelzett a plakáton, javított, lapszéli szakadásokkal, 48x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3509647
11301
521
Posters
cca 1985 Mike Burstyn in Barnum, holland boradway musical plakát. Hajtva. Lapszéli apró szakadásokkal. Kisebb gyűrődésekkel. 118x82 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504188
11302
521
Posters
cca 1965 Miklós Radnóti, de scritto verso la morte. Olasz plakát, papír. Hajtásnyomokkal. Lap alján néhány apró folttal. 48×20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1425428
11303
521
Posters
cca 1970 Nápoly négy napja kisplakát. 24x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508245
11304
521
Posters
cca 1950 Pál György (1906-1986): Első a kötelesség Cséplőgépről teljesítem a beszolgáltatást, a felesleget viszem a piacra. Kommunista propaganda kisplakát. / Hungarian communist propaganda. 23,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3415840
11305
521
2200
Posters
cca 1986 Rocheteau/Madjer Mondial, labdarúgó világbajnokság futballista plakát, hajtás mentén szakadással, apró sérülésekkel, 82×58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3449257
11306
521
Posters
cca 1958 Tartsuk be a megelőző tűzrendészet szabályait! Tűz esetén értesítsd a tűzoltóságot. Plakát, papír, Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 49,5x69 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3449262
11307
521
Posters
cca 1960 Vilnrotter Miklós (-): Akarod, hogy hamarabb meggyógyuljon? - Feleslegesen ne látogasd kórházban fekvő hozzátartozódat és ismerősödet. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Szikra nyomda, feltekerve,apró sérüléssel, lapszéli kisebb szakadásokkal, 57x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3449175
11308
521
Posters
1982 Csiki László: Álkulcsok, magyarországi ősbemutató (Polgár Géza, Kuna Károly, Galkó Balázs), Gárdonyi Géza Színház, Eger, plakát, papír, hajtva, lapszéli apró szakadásokkal, ázásnyommal, 83×59 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3427125
11309
521
Posters
1965 Csonka Mária - Maklári Ernő: Tüdőszűrést idejében! Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, lapszéli apró szakadásokkal, 67x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house