Posters Number of items: 231
3427121
11310
521
Posters
1976 Darvas Sándor (-): Lúdtalp is okozhatja. Egészségügyi felvilágosító plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton. Ságvári Nyomda. Apró lapszéli sérüléssel. 66x47,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504583
11311
521
Posters
1965 Derkovits emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, papír, Egyetemi Nyomda, lapszéli apró sérülésekkel, lap alján ázásnyomokkal, feltekerve, 83x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506962
11312
521
Posters
1981 Dunai Imre és Tettamanti Béla kiállítása, Stúdió Galéria, Bp., plakát, papír, Kossuth Nyomda. Hajtásnyomokkal. 45x64 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3450526
11313
521
Posters
1975 Emlékezz a nevedre! Filmplakát, ofszet, papír, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 79x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504598
11314
521
Posters
Erdélyi János (1913-1985): Dózsa, kiállítás Dózsa emlékére, 1972. Plakát, papír. Zrínyi Nyomda. pld.. Feltekerve. Hajtásnyommal. 70×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507380
11315
521
Posters
1990 Erik a viking, filmplakát, ofszet, feltekerve, 81x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3506321
11316
521
Posters
1929 Exposition Internacional Barcelona villamosplakát 17x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3444393
11317
521
24000
Posters
Ez történt Budapesten, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Muráti Lili, Hajmássy Miklós, Rajnay Gábor, Ladomerszky Margit, Kiss Manyi, Makláry Zoltán szereplésével. Rendező: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a litográfián Kellner Márkus, Bp. M.F.I. Film. Lapszéli szakadásokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithograph on paper. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3450504
11318
521
Posters
1970 Eötvös Lóránd emlékkiállítás a Tihany Múzeumban, plakát, ofszet, papír, olvashatatlan jelzéssel a plakáton. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 82x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3449260
11319
521
Posters
1968 Farkasvisszhang, filmplakát, ofszet, papír, Egyetemi Nyomda mélynyomása, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal, 56,5x411 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3508354
11320
521
Posters
1969 Feldobott kő, magyar film villamosplakát, rendezte és fényképezte: Sára Sándor, Offset-nyomda, 24x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508337
11321
521
Posters
1983 Fodor Attila (1952-): Elveszett illúziók, magyar filmplakát, villamosplakát, jelzett a nyomaton, 25x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house