Books: Technics

Number of items: 97

Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban.
23853.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Cipészipari ismeretek. Ipari Szakkönyvtár 28-30. Összeáll.: Az Ipari Szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
23854.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
23855.

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök:
Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés.
23856.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából.
23857.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23858.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
23859.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
23860.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
23861.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal. + Trabant 601, 601 S, 601 S de luxe típusú személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1986, VEB Fachbuchverlag. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
23862.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gerhard Trost: Modellvasút. Fordította: Vörös Iván. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
23863.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. mellékletekkel
23864.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events