Books: Technics Number of items: 97
3485630
23853
522
Books: Technics
Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3489809
23854
522
Books: Technics
Cipészipari ismeretek. Ipari Szakkönyvtár 28-30. Összeáll.: Az Ipari Szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3380832
23855
522
Books: Technics
Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel . {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491279
23856
522
Books: Technics
Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3396041
23857
522
Books: Technics
Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3401179
23858
522
Books: Technics
Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3380867
23859
522
2200
Books: Technics
Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3400954
23860
522
2200
Books: Technics
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3400887
23861
522
2200
Books: Technics
Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3469854
23862
522
Books: Technics
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal. + Trabant 601, 601 S, 601 S de luxe típusú személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1986, VEB Fachbuchverlag. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504446
23863
522
Books: Technics
Gerhard Trost: Modellvasút. Fordította: Vörös Iván. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504444
23864
522
Books: Technics
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. mellékletekkel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house