Books: Technics

Number of items: 97

23841.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Ing. Magyari Endre: Amatőr-laboratórium. Rádiótechnikai mérések. Bp., 1946, Győző Andor. Félvászon kötés, kopottas állapotban, benne rádióárlappal.
23842.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Gombás Pál - Kisdi Dávid: Bevezetés a hullámmechanikába és alkalmazásaiba. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23843.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Verő József - Káldor Mihály: Fémtan. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Megjelent 3000 példányban. Kiadói nyl-kötés.
23844.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével. Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23845.

Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Matthias Röcke: Schwertransporter. 800 PS auf Achse. Königswinter, 2004, HEEL Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23846.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Enyedi Béla: Vas- és vasbetonvázas épületek. A vázas épületek szerkezetének rendszeres összefoglalása. Bp., 1930, Franklin-Társulat, XVI+205+(3) p. Egyetlen kiadás. Szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
23847.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vegyes könyvtétel, 4 db: F. A: Barbasov: Marás. Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok, Balázs Gyula: Ragasztástechnika, Kovács Lajos: Műanyag zsebkönyv.
23848.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
23849.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Ronkay Ferenc: Erőművek és alállomások I-II. - Kézirat (Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar). 1968/69, papírkötés, aláhúzásokkal.
23850.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23851.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
23852.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events