Books: Technics

Number of items: 97

Thomas, [Louis] Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve. I. köt. A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végig. - - nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányul nyúltja: Dr. Fésüs György. Pozsony-Bp., [1885], Stampfel Károly, XVI+255+[1] p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
23817.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Tungsram Radio. Technische Mitteilungen 1935-36. IV. August 1935. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
23818.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Mavarttól a Volánbuszig. Bp., 1971, Volánbusz, 101+[7] p. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. (Ritka!)
23819.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Cipőipari technikumi tankönyvek, 3 db - Cipőpari anyagismeret, Cipőipari géptan, A cipő szerkesztése. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23820.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
23821.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23822.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Gerincen kis sérüléssel
23823.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajda Pál: A hetvenötéves transzformátor. [Bp.], 1961., Művelődésügyi Minisztérium, 43 p.+XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Megjelent 1000 példányban! Kiadói papírkötés.
23824.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Simonyi Károly: Villamosságtan. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23825.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. DEDIKÁLT Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
23826.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Schächter Ferenc: A motorekék szerkezete és kezelése. Bp., 1923. Népszava. 179p. 1. rész, szöveg + II. rész ábrák. 40 p. (képek) A 2. kötet sérült papírborítóval, néhány sérült lappal.
23827.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
23828.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF