Books: Technics Number of items: 97
3504256
23865
522
Books: Technics
Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. 226 ábrával. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 2 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508763
23866
522
Books: Technics
Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Bp., 1970, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492963
23867
522
Books: Technics
F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3486486
23868
522
Books: Technics
Hans Dominik: Triumphe der Technik. Bongs Jugend Bücherei. Berlin,1928.,Rich. Bong. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3491478
23869
522
Books: Technics
A Budapesti Műszaki Egyetem oktatóinak és kutatóinak szakirodalmi munkássága 1952-1961. Szerk.: Kósa György, Cholnoky Tiborné, és Nosek Margit. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 278+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489554
23870
522
Books: Technics
ZAZ-968 típusú személygépkocsi kezelési és karbantartási utasítása. Pécs, 1974, Szikra-ny., 62+[2] p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491314
23871
522
Books: Technics
A paksi atomerőmű hatása a környezeti sugárzási helyzetre II. (1986-1988.) Szerk.: Sztanyik B. László, Kanyár Béla, Rósa Géza. Bp., 1989, PRODINFORM, III+108 p. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491169
23872
522
Books: Technics
Mérőműszerek. I. rész. Forgalomba hozza: Műszer-, Irodagépkészletező és Értékesítő Vállalat. Bp., Kalibergyár, 36 sztl. lev. Fém fűzött gerincű kopott vászonmappában. + 3 sztl. lev egyéb műszerlap. + 1969 MGM Szekszárdi Műszergyára prospektus, 12 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491176
23873
522
Books: Technics
Vegyes személygépkocsi kenési útmutató, 4 db: Volga GAZ-24, Zaporozsec ZAZ-966, ZASTAVA 750, Moszkvics 408, 426, 433, 4 sztl. lev. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3468391
23874
522
Books: Technics
Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3434402
23875
522
Books: Technics
Hegesztők kézikönyve. Összeáll.: Kurovszky István, és Csurgay Árpád. Bp., 1937., Weiss Manfred Acél- és Fémművek, (Közlekedési-ny.), 135 p. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453924
23876
522
Books: Technics
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house