Books: Technics

Number of items: 97

Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. 226 ábrával. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 2 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés,
23865.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Bp., 1970, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
23866.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
23867.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hans Dominik: Triumphe der Technik. Bongs Jugend Bücherei. Berlin,1928.,Rich. Bong. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23868.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A Budapesti Műszaki Egyetem oktatóinak és kutatóinak szakirodalmi munkássága 1952-1961. Szerk.: Kósa György, Cholnoky Tiborné, és Nosek Margit. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 278+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23869.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ZAZ-968 típusú személygépkocsi kezelési és karbantartási utasítása. Pécs, 1974, Szikra-ny., 62+[2] p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval.
23870.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A paksi atomerőmű hatása a környezeti sugárzási helyzetre II. (1986-1988.) Szerk.: Sztanyik B. László, Kanyár Béla, Rósa Géza. Bp., 1989, PRODINFORM, III+108 p. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötés.
23871.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mérőműszerek. I. rész. Forgalomba hozza: Műszer-, Irodagépkészletező és Értékesítő Vállalat. Bp., Kalibergyár, 36 sztl. lev. Fém fűzött gerincű kopott vászonmappában. + 3 sztl. lev egyéb műszerlap. + 1969 MGM Szekszárdi Műszergyára prospektus, 12 p.
23872.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes személygépkocsi kenési útmutató, 4 db: Volga GAZ-24, Zaporozsec ZAZ-966, ZASTAVA 750, Moszkvics 408, 426, 433, 4 sztl. lev.
23873.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23874.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23875.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval.
23876.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events