Books: Technics Number of items: 97
3454634
23877
522
Books: Technics
Dr. Gruber József és sz.társai: Ventilátorok. Bp., 1966. Műszaki Könyvkiadó 296 + 1 p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465898
23878
522
Books: Technics
Bokor Balázs: Távolban magyar - Ötvenhatan a Mississippitől nyugatra - dedikált . Kiadói kartonált papírkötésben Bp., 2011. Multimédia {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3395977
23879
522
Books: Technics
Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3363545
23880
522
Books: Technics
Építőmesterei munkák 1-2. köt. Szerk.: Dr. Csordás György, Domonkos Imre, Lovas István, Saári Gábor. Bp., 1981., Mezőgazdasági Ügyvitelszervezési Iroda, 175 p.; 175 p. Kiadói kartonált papírkötések. Megjelent 2000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3452102
23881
522
Books: Technics
Räder, Autos und Traktoren. Erfindungen aus Mannheim Wegbereiter der mobilen Gesellschaft. Mannheim, 1986, Landesmuseum für Technik und Arbeit in Mannheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3455890
23882
522
Books: Technics
Dr. Gillemot László: Szerkezeti anyagok technológiája I-II. Bp., 1966, Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3380789
23883
522
Books: Technics
Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů . DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3396449
23884
522
Books: Technics
Ordódy Márton:Sárkányrepülés (Sárkányépítés - Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Műszaki Könyvkiadó 1980. 203p. Kiadói papírborítóval + Jereb Gábor: Vitorlázórepülők tankönyve. Bp., 1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés, 789p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3414472
23885
522
Books: Technics
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3427580
23886
522
Books: Technics
Horst Lommel: Der erste bemannte Raketenstart der Welt. Stuttgart, 1998, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3452121
23887
522
Books: Technics
Köhlers Flottenkalender 2007/2008. Internationales Jahrbuch der Seefahrt. Hamburg, 2007, Koehlers Verlagsgesellschaft. Német nyelven. gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3380778
23888
522
Books: Technics
Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house