Books: Technics

Number of items: 97

Bernd Polster: Tankstellen. Die Benzingeschichte. Berlin, 1982, TRANSIT Buchverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23889.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23890.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23891.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Korn, Rudolf - Burgstaller, Friedrich: Papier- und Zellstoff-Prüfung. Bearbeitet und herausgegeben von Rudolkf Korn und Friedrich Burgstaller. Zweite, erweiterte Auflage. Berlin-Göttingen-Heidelberg, 1953. Springer-Verlag. XVIII + [2] + 528 p. + XXXIX t. (6 színes, 2 kihajtható, 15 kétoldalas). A papíripari alapanyaggyártás gazdagon illusztrált kézikönyve. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés, az első oldalon régi gyűjteményi bélyegzés. (Handbuch der Werkstoffprüfung. Band 4.) Poss.: Bátor Miklós, Papíripari Minőségellenőrző Intézet. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
23892.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23893.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23894.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Fülöp László: Az életvíz története. DEDIKÁLT! Kaposvár,én.,H+H Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23895.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23896.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Bardócz Árpád: Szilicium, mangán, króm és nikkel mennyiségi meghatározása acélokban emissziós szinképelemzéssel. Bp., 1938, Stádium, 80 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
23897.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
23898.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23899.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
23900.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events