Books: Technics

Number of items: 97

Bergmann Vilmos: A fehérneműgyártás anyagai. Anyagismeretek a nőipariskolák részére I. rész. Bp., 1931, Iparoktatási Kir. Főigazgatóság, 170+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel, a gerincen ragasztással.
23901.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Dehn &amp; Söhne: Lightning protection guide. Revised 2nd edition. Neumarkt. 2012. 328p. Kiadói vászonkötésben, sok képpel. Villámvédelmi szakkönyv angol nyelven.
23902.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Korányi Imre: Vas- és hídszerkezetek. Dr. - - müsz. egy. ny. r. tanár. 1950. évi előadási alapján készítette: Tassi Géza tanársegéd. Kézirat gyanánt. Bp., 1950, Műszaki, 117+3 p.+IX t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23903.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
23904.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Horváth Csabáné - Avar Árpád (szerk.): Színesfémek. Anyagminőségek. Előtermékek és félgyártmányok. MSZ szabványgyűjtemények 44. Bp., 1980, Szabványkiadó, 1080 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 4000 példányban.
23905.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. + Király Sándor: Ötven év a Tisza fölött. Fejezetek a szolnoki repülés történetéből. Szolnok, 1986, Szolnok Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal. + Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp., 1990, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
23906.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés. + Légiparádé. Bp., 2003, Zrínyi. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23907.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
23908.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Dr. Dimitris N. Chorafas: Local Area Network Reference. DEDIKÁLT! New York,(1989.),McGraw - Hill Book Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23909.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Jereb Gábor-Szalma János: A vitorlázórepülés iskolája. Bp.,1963, Műszaki, 348 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
23910.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner &amp; Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.
23911.

Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner & Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Gazsi István: A Dieselmotor szabályozása. I. rész. Bp., 1959, Kohó- és Gépipari Minisztérium. Kiadói papírkötés. + Hidraulikus hajtás. (Az építőipari Nehéz- és Könnyűgépkezelő alaptanfolyamokhoz. Debrecen, 1988, ÉVM Építőgépkelezőket Képző Központ, 140 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
23912.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events