Available for bidding
23904.
Books: Technics
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |