Available for bidding
23858.
Books: Technics
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |