Books: Social sciences Number of items: 92
3465991
23758
522
Books: Social sciences
Mikor igazolt egy hit? Szerk.: Forrai Gábor. Ismeretelméleti szöveggyűjtemény. Bp., 2002, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467240
23759
522
Books: Social sciences
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, 521p. Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467710
23760
522
Books: Social sciences
Dr. Tóth László: Tanulmányok a szegénységi vita forrásainak történetéhez Sárkány-Nyomda, 1934 64p.Kiadói papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467728
23761
522
Books: Social sciences
A matematika filozófiája a 21. század küszöbén. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Csaba Ferenc. Osiris Könyvtár. Tertium non datur. Bp.,2003., Osiris. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467737
23762
522
Books: Social sciences
Jonathan Crary: A megfigyelő módszerei. Látás és modernitás a 19. században. Osiris Könyvtár. Pszichológia. Ford.: Lukács Ágnes. Szerk.: Pléh Csaba. Bp.,1999., Osiris. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504281
23763
522
Books: Social sciences
Lawrence J. Cohen: Játékos nevelés. Ford.: Károlyi Juli. 2015, Kulcslyuk. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504257
23764
522
Books: Social sciences
Nietzsche, Friedrich: Az Antikrisztus. Átok a kereszténységre. Ford., a jegyzeteket és az utószót írta: Csejtei Dezső. hn., 1993, Ictus. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3485282
23765
522
Books: Social sciences
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Átkötött félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3473291
23766
522
Books: Social sciences
Néprajzi közlemények III. évf. 3. sz. Szerk.: Némethy Endre és Takács Lajos. Bp., 1958, Magyar Nemzeti Muzeum - Néprajzi Muzeum, 369+3 p. Megjelent 450 példány. Papírkötés, szakadt borítóval, névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3428689
23767
522
Books: Social sciences
Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465684
23768
522
Books: Social sciences
Ferenczi Sándor: A pszichoanalízis felé. Fiatalkori írások 1897-1908. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467087
23769
522
Books: Social sciences
Csontos László: A racionális döntések elmélete. Vál.: Csontos László. Ford.: Lévai Ferenc. Bp.,1998., Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house