Books: Social sciences

Number of items: 92

Mikor igazolt egy hit? Szerk.: Forrai Gábor. Ismeretelméleti szöveggyűjtemény. Bp., 2002, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
23758.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, 521p. Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült papírkötésben
23759.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Tóth László: Tanulmányok a szegénységi vita forrásainak történetéhez   Sárkány-Nyomda, 1934 64p.Kiadói papírborítóval
23760.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A matematika filozófiája a 21. század küszöbén. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Csaba Ferenc. Osiris Könyvtár. Tertium non datur. Bp.,2003., Osiris. Kiadói papírkötés.
23761.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jonathan Crary: A megfigyelő módszerei. Látás és modernitás a 19. században. Osiris Könyvtár. Pszichológia. Ford.: Lukács Ágnes. Szerk.: Pléh Csaba. Bp.,1999., Osiris. Kiadói papírkötés.
23762.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lawrence J. Cohen: Játékos nevelés. Ford.: Károlyi Juli. 2015, Kulcslyuk. Kiadói papírkötés.
23763.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nietzsche, Friedrich: Az Antikrisztus. Átok a kereszténységre. Ford., a jegyzeteket és az utószót írta: Csejtei Dezső. hn., 1993, Ictus. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval.
23764.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Átkötött félvászon-kötés.
23765.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Néprajzi közlemények III. évf. 3. sz. Szerk.: Némethy Endre és Takács Lajos. Bp., 1958, Magyar Nemzeti Muzeum - Néprajzi Muzeum, 369+3 p. Megjelent 450 példány. Papírkötés, szakadt borítóval, névbejegyzéssel.
23766.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal.
23767.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ferenczi Sándor: A pszichoanalízis felé. Fiatalkori írások 1897-1908. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
23768.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csontos László: A racionális döntések elmélete. Vál.: Csontos László. Ford.: Lévai Ferenc. Bp.,1998., Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
23769.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events