cca 1950-1960 Gólya III. hidraulikus gépkocsi daru. Gyártja: Általános Gép és Műanyag Ktsz. Műszaki leírás és karbantartási utasítás. Gépelt kézirat, beragasztott fotókkal, ábrákkal. Egészvászon-kötésben, 47 p.
1954 Az Aranycsapatnak küldött távirat, a labdarúgó világbajnokság 2. helyezéséhez gratuláló szöveggel a Csokoládégyár dolgozóitól. "Bár a világbajnokságon a második helyezést érték el az elvtársak, a mi szemünkben a magyar válogatott labdarúgók a világ legjobb csapata" /
1954 Telegram sent to the Hungarian football Golden Team, with a text congratulating them on the 2nd place in the World Cup from Chocolate factory of Budapest
1954 Az Aranycsapatnak küldött rajongói levél Soproni szociális otthon munkatársától melyben lelkes szavakkal megköszöni a csapat eddigi győzelmeit, és nagy óvatosságra int a német-magyar döntő előtt, hogy nehogy elbízzák magukat a fiúk. Ígéretet tesz arra, hogy a győzelmek hatására a felgyűlt munkahátralékát teljesíti. Valamint egy viccet is megereszt. "Ki élvezte legjobban a brazil-magyar meccset? Zakariás, mert 90 percig fogta "Didit""
1954 Fan letter sent to the Golden Team from the employee of the Sopron social home, in which he enthusiastically thanks the team for their victories so far and warns them to be very careful before the German-Hungarian final, so that the boys don't overthink themselves. He promises to fulfill the accumulated work backlog as a result of the victories. He also cracks a joke. "Who enjoyed the Brazilian-Hungarian match the most? Zakariás, because he held "Didi" (tits in Hungarian) for 90 minutes"
1957 A szökevény c. film gépelt forgatókönyve, Sarkadi Imre novellájából filmre írta és rendezte: Tóth János, Hunnia Filmstudió, papírkötésben, (5)+32 p.
cca 1960-1976 Szegedi Kenderfonógyárhoz fűződő papír tétel: Kenderfonó és Szövőipari Vállalat emlékalbum, Eseménynaptár 1966/1-2, "Kender Mozi" mappa különféle iratokkal