cca 1940-2000 Vegyes grafikai, hajviseleti és egyéb anyag, össz. kb. 80 db: Hajviseletekről, frizurákról készített ipari tanuló iskolai rajzok, részben műhajjal készített; és sok-sok egyedi rajz (akt- és portrétanulmányok, tájak stb.), klf. technikák, klf. méretekben + Mintalapok iparostanonciskolai szabadkézi rajz tanításához
1941 Szlachányi Béla, a Kir. Országos Gyűjtőfogház igazgatójának gépelt kondoleáló levele, ismeretlen személy részére, autográf aláírással, fejléces papíron, Bp., 1941. jan. 16.
1942-45 Szatmárnémeti, historizáló bútorok látványos tervei és néhány parketta terv, össz. 19 db. Akvarell, ceruza, tus, papír, feltehetően diákok tervei, részben kissé foltos, egyiken szakadással, 40×58 cm körüli méretekben
1943 dr. Bernát Gyula (1896-1991) a Darányi Ignác Agrártudományos Társaság titkárának aláírása egy jutalomdíjról értesítő levélen, a társaság fejléces papírján, hajtott.
1943 Sopron, Karner Károly Frigyes (1897-1984) evangélikus lelkész, teológus, műfordító, a Keresztyén Igazság c. evangélikus folyóirat felelős szerkesztőjének autográf aláírással ellátott, gépelt levele az Exodus könyvkiadó részére, a Keresztyén Igazság áprilisi számában ismertetett kiadványok tárgyában
1943 Kocsisné Szirmai Fóris Mária (1899-?) népművelési szakreferens, népművészeti gyűjtő 2 db levele (egy saját kezű, ill. egy autográf aláírással ellátott), Szabó Imre, az Exodus könyvkiadó igazgatója részére