14690.
Closed 493. Online auction
Historical documents, manuscripts
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
1942-45 Szatmárnémeti, historizáló bútorok látványos tervei és néhány parketta terv, össz. 19 db. Akvarell, ceruza, tus, papír, feltehetően diákok tervei, részben kissé foltos, egyiken szakadással, 40×58 cm körüli méretekben