14688.
Closed 493. Online auction
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
1942 Szatmárnémeti, üzlethelyiségek frontjainak tervei art deco stÃlusban, össz. 3 db. Akvarell, ceruza, tus, papÃr, feltehetÅ‘en diákok tervei, egyiken kisebb halvány foltokkal, másikon utólagos ceruzavonallal, 39×56,5 cm