Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 84

Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
20242.

2 000 HUF

Calixte Hudemann-Simon: Die Eroberung der Gesundheit 1750-1900. Europäische Geschichte. Frankfurt am Main, 2000, Fischer, 255+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20243.

2 000 HUF

Fleischer Antal: Vizsgálatok a Kolozsvári M. kir. Tud. Egyetem vegytani intézetéből. 6, A cyansav vegyületek szöveti alkatáról. Bp., 1876. MTA. 16p.
20244.

2 000 HUF

20245.

2 400 HUF

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20246.

2 000 HUF

Elischer Gyula, thurzóbányai: Az anyaság higiénéje. Az Egészség Könyvtára I. köt. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 104 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel.
20247.

2 000 HUF

Pogány Béla: A fény. Bp., 1921. Pantheon. 1 t + 366p. Korabeli félvászon kötésben
20248.

2 000 HUF

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20249.

2 400 HUF

Coué Emil: "A couéizmus" Egészség és önfegyelmezés. Fordította, bevezetéssel és megjegyzésekkel elátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Bp., 1925, Novák Rudolf és Társa Kiadása. Papírkötésben, kijáró lapokkal, sérült lapszélekkel.
20250.

2 000 HUF

20251.

2 400 HUF

Peter Attila - Bill Gifford: Végigélni. A hosszú élet tudományos alapjai. Ford.: Novák Gábor. Bp., 2024, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20252.

2 800 HUF

Grész Leó: Algebra és geométria. Összefoglaló érettségi tételekkel, képlettárral, és differenciál-, és integrálszámítás elemeivel. Bp., 1934, Németh József. Átkötött félvászon kötés.
20253.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF