Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 84

Földünk a Szaljut-6 fedélzetéről. A szovjet-magyar közös űrrepülés. Bioszféra-M programjának eredményei. Szerk.: Sefanovics Pál, Baj Attila, Farkas Bertalan, Sipos Sándor, Szilágyi Péter. Bp., 1983, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20229.

1 800 HUF

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20230.

3 000 HUF

Bacskay Miklós Tivadar: Vegyészeti titkok. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. + Kereskedelmi vegyészet. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. Bp.,1900-, Bacskay Miklós Tivadar, 223 p.;2+9-178+205-223 p. Félvászon-kötések, kopott borítókkal, az egyik gerince javított, a másik gerince hiányos, laza fűzésekkel, a második könyv kijáró lapokkal, valamint hiányzó lapokkal.
20231.

3 000 HUF

Migula, D. W.: Meeresalgen u. Armleuchter-Gewächse. Handbücher für die praktische naturwissenschaftliche Arbeit Band XV. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 91 p.+ X t.+ (3) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20232.

3 000 HUF

20233.

3 000 HUF

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum,398+2 p.;327 p.+ XXXVII t. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20235.

2 400 HUF

J.B.S. Haldane: Enzymes. London-New York-Toronto, 1930, Longmans, Green and Co. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20236.

3 000 HUF

Stekel, Dr. Wilhelm: Masken der Sexualität (Der innere Mensch). Wien, Verlag Paul Knepler. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20237.

3 000 HUF

Selye János 2 darab könyve. Álomtól a felfedezésig. 1974, Bp., Akadémiai, egészvászon kötés, sérült papírborítóval. Stressz distressz nélkül. Bp., 1976, Akadémiai, papírkötés.
20238.

2 000 HUF

20239.

2 400 HUF

20240.

2 000 HUF

6 db állatvilág témájú könyv és kiadvány: J. Benes - Z. Burian: Az ősidő állatai.; Jiri Felix: Kígyók.; David Attenborough: Utazás a múltba.; Gerald Durrell: A véznaujjú maki meg én. Madagaszkári mentőexpedíció.; Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell.... Egészség-könyvtár XXXI. köt.; Őshonos magyar állatok. Vegyes állapotban.
20241.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF