20231.
Closed 493. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Bacskay Miklós Tivadar: Vegyészeti titkok. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. + Kereskedelmi vegyészet. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Összeáll.: - -. Bp.,1900-, Bacskay Miklós Tivadar, 223 p.;2+9-178+205-223 p. Félvászon-kötések, kopott borítókkal, az egyik gerince javított, a másik gerince hiányos, laza fűzésekkel, a második könyv kijáró lapokkal, valamint hiányzó lapokkal.