Antique Number of items: 210
2879495
12259
483
55000
Antique
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
55 000 HUF
3116271
12260
483
Antique
9 000 HUF
3224126
12261
483
Antique
Sztereokép néző American Streoscopic Co. 34 cm
16 000 HUF
3230454
12262
483
Antique
Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm
12 000 HUF
3228883
12263
483
7500
Antique
Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
7 500 HUF
3225778
12264
483
4800
Antique
Asztali feszület, a hátoldalán szabadkőműves jelképekkel. Fém. XX: sz. eleje. 28 cm
4 800 HUF
3225790
12265
483
Antique
Mécsestartó, áttört aranyozott réz, több korból m: 12 cm
1 000 HUF
3227943
12266
483
3200
Antique
Szent család. Erdélyi antik festett üvegikon, 39×29 cm
3 200 HUF
3227967
12267
483
3800
Antique
Szent palástban. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39,5×27 cm
3 800 HUF
3227969
12268
483
3800
Antique
Szent könyvvel. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39×27 cm
3 800 HUF
3227982
12269
483
Antique
Fa mozsár. Antik. Fa, szúrágta. m: 25 cm, d: 14 cm
1 800 HUF
3227810
12270
483
24000
Antique
Duray Tibor (1912 - 1988): Önarckép. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, apró felületi sérüléssel, fatáblán, 22x11 cm.
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house