Antique

Number of items: 210

12259.

55 000 HUF
149,05
171,88

Sztereokép néző készülék
12260.

Sztereokép néző készülék

9 000 HUF
24,39
28,13

Sztereokép néző American Streoscopic Co. 34 cm
12261.

16 000 HUF
43,36
50,00

Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm
12262.

12 000 HUF

Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
12263.

7 500 HUF
20,33
23,44

Asztali feszület, a hátoldalán szabadkőműves jelképekkel. Fém. XX: sz. eleje. 28 cm
12264.

4 800 HUF
13,01
15,00

Mécsestartó, áttört aranyozott réz, több korból m: 12 cm
12265.

1 000 HUF

Szent család. Erdélyi antik festett üvegikon, 39×29 cm
12266.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szent palástban. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39,5×27 cm
12267.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szent könyvvel. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39×27 cm
12268.

3 800 HUF
10,30
11,88

Fa mozsár. Antik. Fa, szúrágta. m: 25 cm, d: 14 cm
12269.

1 800 HUF

12270.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF