https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 210

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
1
12186.

1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1899 Berndorf ezüstözött gyertyatartó. Kopott, m: 25,5 cm
1
12187.

1899 Berndorf ezüstözött gyertyatartó. Kopott, m: 25,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
1
12188.

Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
1
12189.

Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
1
12190.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
1
12192.

Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
1
12193.

Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
1
12194.

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Kínai sárkány. Aranyozott fém szobor, kopással, h: 8,5 cm
1
12195.

Kínai sárkány. Aranyozott fém szobor, kopással, h: 8,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
15
 
Muharos Lajos figurális háromágú gyertyatartó, 13x16 cm
1
12196.

Muharos Lajos figurális háromágú gyertyatartó, 13x16 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
Gavallér bot, csont markolattal, csontos repedéssel, h: 96 cm
1
12197.

Gavallér bot, csont markolattal, csontos repedéssel, h: 96 cm

 
Sold
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
2
 
Sétabot, ezüst (Ag) markolattal, jelzett, ebonizált fa, h: 94 cm
1
12198.

Sétabot, ezüst (Ag) markolattal, jelzett, ebonizált fa, h: 94 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment