https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 210
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3025162
12186
483
0
2200
Antique
Artworks & Paper
1
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
3097460
12187
483
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
1899 Berndorf ezüstözött gyertyatartó. Kopott, m: 25,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
3097499
12188
483
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2714085
12189
483
0
11000
Antique
Artworks & Paper
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2844318
12190
483
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3044217
12192
483
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3183624
12193
483
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Keményfa túrabot, faragott keleti sárkány figurás véggel, h: 92 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3183835
12194
483
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3303457
12195
483
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Kínai sárkány. Aranyozott fém szobor, kopással, h: 8,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
3303274
12196
483
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Muharos Lajos figurális háromágú gyertyatartó, 13x16 cm
Starting price:
5 000 HUF
3304901
12197
483
0
7500
Antique
Artworks & Paper
1
Gavallér bot, csont markolattal, csontos repedéssel, h: 96 cm
Starting price:
7 500 HUF
3304907
12198
483
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Sétabot, ezüst (Ag) markolattal, jelzett, ebonizált fa, h: 94 cm
Starting price:
16 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment