Antique

Number of items: 210

Ortodox kehely, kehelytartó, kehelyfedő tartó, kehelyfedő. cca 18. sz. vége, magyar, kehely m: 20,5 cm, kehelyfedő sérült.
12174.

50 000 HUF
135,50
156,25

Templomi kehely. cca 18. sz. közepe, feltehetően magyar, aranyozott réz. Talpán hólyagos boltozatsávban váltakozva kerubok és virágmotívumok trébelt képei. Növényi ornamentikára emlékeztető talpzárásán medalionos nódusz, felette a kehelykosár hiányzik. Kuppa részéről az aranyozást valamikor ledörzsölték. Kissé laza szerelékben, m: 22,5 cm
12175.

65 000 HUF
176,15
203,13

12176.

150 000 HUF
406,50
468,75

12177.

95 000 HUF
257,45
296,88

Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon I. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett. Fémkeretben, 60×38 cm
12178.

55 000 HUF
149,05
171,88

12179.

200 000 HUF
542,01
625,00

Japán, gyöngyház berakásos fa lakk doboz, jelzett, kopott, 15x10 cm
12180.

6 000 HUF

12181.

80 000 HUF
216,80
250,00

12182.

9 500 HUF
25,75
29,69

Pezsgősvödör. Alpakka, jelzett gravírozott m: 23 cm
12183.

1 000 HUF
14

Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm
12184.

1 400 HUF

Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
12185.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF