Antique Number of items: 210
3303209
12162
483
60000
Antique
Triptichon - Istenanya a gyermek Jézussal. Görög, cca 1750-1780, tojástempera, fa. Bal szárnyon: Szent Miklós, Sárkányölő Szent György, középen: Istenanya a gyermek Jézussal, jobb szárnyon: Szent Charalambos, Szent Demeter. Restaurálással, sérülésekkel, 28x41 cm
60 000 HUF
3303210
12163
483
60000
Antique
Triptichon - Istenanya a gyermek Jézussal. Román vagy szerb görögkeleti ikonfestő, cca 18. sz. vége, lekopott festés, fa, ezüst (Ag) oklád, restaurált, 20x24 cm
60 000 HUF
3304426
12164
483
26000
Antique
Földgömböt imitáló emeletes minibár italkínáló, világító funkcióval, jó állapotban, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
26 000 HUF
3283488
12165
483
14000
Antique
Jelzés nélkül, (Pap Zoltán?) Totem gyertyatartó. Bronz, ca 1960. 20 cm
14 000 HUF
3276057
12166
483
Antique
Asztali tükör, fa keretben, bronzírozott fém szerelékkel, pótolt résszel, m: 42,5 cm
18 000 HUF
2948980
12167
483
Antique
18 000 HUF
3150185
12168
483
Antique
8 000 HUF
3039627
12169
483
11000
Antique
11 000 HUF
3097479
12170
483
48000
Antique
48 000 HUF
3177041
12171
483
14000
Antique
14 000 HUF
3239614
12172
483
Antique
Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
16 000 HUF
3302139
12173
483
22000
Antique
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house