Antique

Number of items: 210

Triptichon - Istenanya a gyermek Jézussal. Görög, cca 1750-1780, tojástempera, fa. Bal szárnyon: Szent Miklós, Sárkányölő Szent György, középen: Istenanya a gyermek Jézussal, jobb szárnyon: Szent Charalambos, Szent Demeter. Restaurálással, sérülésekkel, 28x41 cm
12162.

60 000 HUF
162,60
187,50

Triptichon - Istenanya a gyermek Jézussal. Román vagy szerb görögkeleti ikonfestő, cca 18. sz. vége, lekopott festés, fa, ezüst (Ag) oklád, restaurált, 20x24 cm
12163.

60 000 HUF
162,60
187,50
16

Földgömböt imitáló emeletes minibár italkínáló, világító funkcióval, jó állapotban, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
12164.

26 000 HUF
70,46
81,25

Jelzés nélkül, (Pap Zoltán?) Totem gyertyatartó. Bronz, ca 1960. 20 cm
12165.

14 000 HUF
37,94
43,75

Asztali tükör, fa keretben, bronzírozott fém szerelékkel, pótolt résszel, m: 42,5 cm
12166.

18 000 HUF
48,78
56,25

12167.

18 000 HUF
48,78
56,25

12168.

8 000 HUF

12169.

11 000 HUF
29,81
34,38

12170.

48 000 HUF
130,08
150,00

12171.

14 000 HUF
37,94
43,75

Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
12172.

16 000 HUF
43,36
50,00

12173.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF