Antique Number of items: 210
3301569
12211
483
Antique
Szecessziós bronz gyertyatartó pár, m: 21 cm
10 000 HUF
3301570
12212
483
Antique
cca 1880-1900, Angol ezüstözött teás kanna, jelzett, kopással, m: 17 cm
8 000 HUF
3300815
12213
483
Antique
cca 1965-1970 Kőszegi Bútorszövetgyár, "Erika" fali mokett, 75x180 cm, szép állapotban.
18 000 HUF
3303278
12214
483
40000
Antique
Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
40 000 HUF
3303733
12215
483
Antique
Art deco asztali tükör. Poncolt réz borítással 25x34 cm
12 000 HUF
3304687
12216
483
Antique
Csillár, kis méretű, réz, koronás sas madárral d: 35 cm, m: 60 cm
20 000 HUF
3305462
12217
483
Antique
Vas karaffa. cca 19. sz. második fele, Munkácsi Vasöntöde?, bronzírozott vas, vadász jelenetekkel díszítve, orra hiányos, m: 38 cm
8 000 HUF
3305463
12218
483
Antique
Hüvelyk Matyi vasöntvény, asztali dísz, tartó. 11x10 cm
10 000 HUF
3120100
12219
483
24000
Antique
24 000 HUF
3202821
12220
483
26000
Antique
Tibeti buddhista koldulótál. Fa, ezüst (Ag), Tibet, cca 19. sz. közepe - második fele, d: 13,5 cm, m: 5 cm, bruttó: 249g /// Tibetan Buddhist alms bowl. Wood, silver (Ag), Tibet, circa mid to late 19th century, diameter: 13.5 cm, height: 5 cm, weight: 249g.
26 000 HUF
3208495
12221
483
24000
Antique
cca 1910, Angol art nouveau ezüstözött alpakka dohányzó készlet tálcán, fiókáit etető madárka mintájával díszítve. Jelzett: W&G (Watson & Gillott?), eredeti üvegbetétekkel, kopással, tálca 40x13 cm, m: 9-15 cm /// Circa 1910, English Art Nouveau silver-plated alpaca smoking set on a tray, decorated with a pattern of a bird feeding its chicks. Marked: W&G (Watson & Gillott?), with original glass inserts, showing wear, tray size: 40x13 cm, height: 9-15 cm.
24 000 HUF
3284081
12222
483
17000
Antique
Tara. Réz szobor, lezárt állapotban, Nepál, 20. sz., m: 12 cm
17 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house