Antique

Number of items: 210

Szecessziós bronz gyertyatartó pár, m: 21 cm
12211.

10 000 HUF

cca 1880-1900, Angol ezüstözött teás kanna, jelzett, kopással, m: 17 cm
12212.

8 000 HUF

cca 1965-1970 Kőszegi Bútorszövetgyár, "Erika" fali mokett, 75x180 cm, szép állapotban.
12213.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
12214.

40 000 HUF
108,40
125,00

Art deco asztali tükör. Poncolt réz borítással 25x34 cm
12215.

12 000 HUF

Csillár, kis méretű, réz, koronás sas madárral d: 35 cm, m: 60 cm
12216.

20 000 HUF
54,20
62,50

Vas karaffa. cca 19. sz. második fele, Munkácsi Vasöntöde?, bronzírozott vas, vadász jelenetekkel díszítve, orra hiányos, m: 38 cm
12217.

8 000 HUF

Hüvelyk Matyi vasöntvény, asztali dísz, tartó. 11x10 cm
12218.

10 000 HUF

12219.

24 000 HUF
65,04
75,00

Tibeti buddhista koldulótál. Fa, ezüst (Ag), Tibet, cca 19. sz. közepe - második fele, d: 13,5 cm, m: 5 cm, bruttó: 249g /// Tibetan Buddhist alms bowl. Wood, silver (Ag), Tibet, circa mid to late 19th century, diameter: 13.5 cm, height: 5 cm, weight: 249g.
12220.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1910, Angol art nouveau ezüstözött alpakka dohányzó készlet tálcán, fiókáit etető madárka mintájával díszítve. Jelzett: W&G (Watson & Gillott?), eredeti üvegbetétekkel, kopással, tálca 40x13 cm, m: 9-15 cm /// Circa 1910, English Art Nouveau silver-plated alpaca smoking set on a tray, decorated with a pattern of a bird feeding its chicks. Marked: W&G (Watson & Gillott?), with original glass inserts, showing wear, tray size: 40x13 cm, height: 9-15 cm.
12221.

24 000 HUF
65,04
75,00

12222.

17 000 HUF
46,07
53,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF