Antique
Number of items: 210
3042879
12283
483
Antique
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
4 000 HUF
3040916
12284
483
4800
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
4 800 HUF
2981340
12285
483
3200
Antique
Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
3 200 HUF
3299306
12286
483
Antique
12 darab pipa, közte faragott, illetve jobb Bruyére darabok, Jeantet, stb.
10 000 HUF
3185361
12287
483
Antique
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm
2 400 HUF
3186951
12288
483
Antique
Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm
3 000 HUF
3192555
12289
483
Antique
Glar? Margit: Virágoskert. Tűzzománc kép, dekoratív keretben, 14x9 cm, kerettel, 26x22 cm
7 000 HUF
2886948
12290
483
5500
Antique
Barokk stílusú falikar, sárgaréz, virágos és puttófejes díszítéssel, 20. sz. első fele, h: 24,5, m: 20 cm
5 500 HUF
3116117
12291
483
100000
Antique
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
100 000 HUF
3170405
12292
483
40000
Antique
Thao Wessuwan. Részben patinázott bronz, Thaiföld, XX. sz., m: 32 cm
40 000 HUF
3169615
12293
483
4400
Antique
Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
4 400 HUF
2927026
12294
483
Antique
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m