Antique
Number of items: 210
3248307
12319
483
Antique
Max Hatscheck színházi távcső tokjában, kopással, jelzett
6 000 HUF
3248302
12320
483
15000
Antique
15 000 HUF
3287167
12321
483
Antique
Bárány formájú nagyobb méretű antik sütőforma, fém, 36x20 cm
4 000 HUF
3287163
12322
483
Antique
cca 1930/40, Francia art deco kétágú falikar pár, 25x25 cm
10 000 HUF
3287137
12323
483
Antique
cca 1860/80, Bronz olajlámpa, m: 23 cm
4 000 HUF
3287129
12324
483
Antique
WMF Jugendstil ón váza üveg betéttel, nőalak ábrázolással, jelzett, m: 18 cm
8 000 HUF
3287121
12325
483
Antique
Argentor szecessziós kínáló, fajansz betét ezüstözött alpakka szerelékben, jelzett, kopott, d: 31 cm
10 000 HUF
3287369
12326
483
Antique
Christofle ezüstözött olaj-ecet kínáló, kristály üvegekkel, jelzett, m: 19,5 cm
10 000 HUF
3287392
12327
483
Antique
WMF art deco kalapált mintás háromrészes szervírozó szett, cukortartó fedele hiányzik, jelzett, kopott, m: 19 cm alatt
10 000 HUF
3287798
12328
483
Antique
Francia art deco ezüstözött kínáló, fa fogókkal, eredeti üvegbetétekkel, pattogzással, jelzett, 39x34 cm
12 000 HUF
3287730
12329
483
Antique
Pleasance & Harper Bristol ezüstözött füles kínáló, jelzett, d: 23 cm
5 000 HUF
3287718
12330
483
3800
Antique
cca 19. sz. második fele, Perzsa pohár és tálka, m: 18 cm, d: 12 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m