Antique

Number of items: 210

Max Hatscheck színházi távcső tokjában, kopással, jelzett
12319.

6 000 HUF

12320.

15 000 HUF
40,65
46,88

Bárány formájú nagyobb méretű antik sütőforma, fém, 36x20 cm
12321.

4 000 HUF
9

cca 1930/40, Francia art deco kétágú falikar pár, 25x25 cm
12322.

10 000 HUF

cca 1860/80, Bronz olajlámpa, m: 23 cm
12323.

4 000 HUF

WMF Jugendstil ón váza üveg betéttel, nőalak ábrázolással, jelzett, m: 18 cm
12324.

8 000 HUF

Argentor szecessziós kínáló, fajansz betét ezüstözött alpakka szerelékben, jelzett, kopott, d: 31 cm
12325.

10 000 HUF

Christofle ezüstözött olaj-ecet kínáló, kristály üvegekkel, jelzett, m: 19,5 cm
12326.

10 000 HUF

WMF art deco kalapált mintás háromrészes szervírozó szett, cukortartó fedele hiányzik, jelzett, kopott, m: 19 cm alatt
12327.

10 000 HUF

Francia art deco ezüstözött kínáló, fa fogókkal, eredeti üvegbetétekkel, pattogzással, jelzett, 39x34 cm
12328.

12 000 HUF

Pleasance & Harper Bristol ezüstözött füles kínáló, jelzett, d: 23 cm
12329.

5 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Perzsa pohár és tálka, m: 18 cm, d: 12 cm
12330.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF