Antique

Number of items: 210

13 db emlékkanál, fém.
12343.

13 db emlékkanál, fém.

10 000 HUF

2 db cvikker, egyik üveg nélkül 9 cm
12344.

3 600 HUF
9,76
11,25

Miniatúra, csonra festett, XIX. sz. Csont keretben, keret sérült. Külső méret 12x24 cm
12345.

16 000 HUF
43,36
50,00

Régi szemüveg, fém tokkal egy hiányzó lencsével
12346.

2 600 HUF
7,05

cca 1936-1945 Fujiama francia art deco asztali öngyújtó. Designer: Gaston Gaubert (1906-1994). Fém, jelzett, m: 10 cm
12347.

8 000 HUF

cca 1930 Sternberg királyi udvari szállítók hangszergyár, hanglemez (gramofon lemez) tisztító, fa, plüss bevonattal, 10x4 cm
12348.

3 000 HUF

Erszény. Bőr, cca 19. sz. közepe, Kárpátalja, 13x11 cm
12349.

5 500 HUF
14,91
17,19

12350.

30 000 HUF
81,30
93,75

12351.

2 600 HUF
7,05

12352.

20 000 HUF
54,20
62,50

11 db emlékkanál, fém.
12353.

11 db emlékkanál, fém.

8 000 HUF

Sopron város címere (,,Civitas Fidelissima" - A leghűségesebb város), fémöntvény, dombormű, felakasztható, kopott, 12,5x10,5 cm
12354.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF