Antique

Number of items: 210

cca 1900, Kínai cloisonne váza, sérült, m: 15,5 cm
12331.

3 800 HUF
10,30
11,88

4 darab thai ópiumsúly, jelzettek, h: 2,5-9 c
12332.

10 000 HUF

Gyöngyház színházi látcső XIX. sz. vége
12333.

3 000 HUF
10

Berndorf szecessziós alpakka porcukorszóró, jelzett, m: 10 cm
12334.

3 000 HUF

12335.

4 000 HUF

Broehm Bucuresci optikus által készített távcső, jelzett tok, jelzett távcső, ca 1880. Bőr tokkal / Broehm Bucuresci (Romania Bucharest) optician mage googles in marked letaher case ca 1880
12336.

10 000 HUF

12337.

4 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Türkiz táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
12338.

1 400 HUF

12339.

3 200 HUF
8,67
10,00

Azonosítatlan jelzéssel: Tengerparti táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
12340.

1 400 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
12341.

3 200 HUF
8,67
10,00

Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
12342.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF