https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 210

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm
1
12307.

Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm
1
12308.

Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm
1
12309.

Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm
1
12310.

Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel
1
12311.

Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm
1
12312.

G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
1
12313.

Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
1
12314.

Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Absztrakt város. Tűzzománc, rézlemez. 13,5x16,5 cm
1
12315.

Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Absztrakt város. Tűzzománc, rézlemez. 13,5x16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Antik Wumak ezüstözött fém doboz, fa betérttel 13x21 cm
1
12316.

Antik Wumak ezüstözött fém doboz, fa betérttel 13x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Ékszertartó állvány, Kovácsoltvas. m: 39 cm, d: 34 cm
1
12317.

Ékszertartó állvány, Kovácsoltvas. m: 39 cm, d: 34 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930, lovaspóló játékos bronz alakjával díszített márvány tolltartó, 37x22x19 cm
1
12318.

cca 1930, lovaspóló játékos bronz alakjával díszített márvány tolltartó, 37x22x19 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment