https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 210
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3035359
12307
483
0
4800
Antique
Artworks & Paper
1
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2722586
12308
483
0
3600
Antique
Artworks & Paper
1
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3035349
12309
483
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3035352
12310
483
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3011506
12311
483
0
1600
Antique
Artworks & Paper
1
Iparművész réz asztali készlet 5 darabos, retro, jelzett elefántos díszítéssel
Starting price:
1 600 HUF
3014868
12312
483
0
2400
Antique
Artworks & Paper
1
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3004049
12313
483
0
800
Antique
Artworks & Paper
1
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
3113088
12314
483
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3090116
12315
483
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Absztrakt város. Tűzzománc, rézlemez. 13,5x16,5 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3242265
12316
483
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Antik Wumak ezüstözött fém doboz, fa betérttel 13x21 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3242255
12317
483
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Ékszertartó állvány, Kovácsoltvas. m: 39 cm, d: 34 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3243449
12318
483
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1930, lovaspóló játékos bronz alakjával díszített márvány tolltartó, 37x22x19 cm
Starting price:
14 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment