Antique

Number of items: 210

12223.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1900/20, Antik rokka. Német vagy magyar, esztergált fa, kiegészítőkkel, jó állapotban, m: 90 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12224.

11 000 HUF
29,81
34,38

Fur törzsi elefántcsont karkötő. Szudán, cca 20. sz. eleje, esztergált és vésett elefántcsont, d: 11 cm /// Fur Tribal Ivory Bracelet. Sudan, circa early 20th century, turned and carved ivory. Diameter: 11 cm.
12225.

55 000 HUF
149,05
171,88

Faragott fa guzsaly 132 cm
12226.

Faragott fa guzsaly 132 cm

6 000 HUF

Merített papírok 50x35 cm 5 db, 55x55 cm (16 db )
12227.

8 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Késbak készlet. 6 db, máz alatti kobalt festéssel díszített baktestek, fém szereléken, kopással, h: 9,5 cm
12228.

18 000 HUF
48,78
56,25

Török imaszőnyeg, jó állapotban, 95x50 cm
12229.

3 000 HUF

Török imaszőnyeg, jó állapotban, 100x64 cm
12230.

3 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Motívumsorok (cím nélkül). Textil, toll és gyöngy applikáció, üvegezett fa keretben, jelzett a hátoldalon, 24x32 cm
12231.

24 000 HUF
65,04
75,00

Dogra - elefántmaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm
12232.

8 000 HUF

cca 1900, Ezüstözött réz kínáló, két6fajű sas jelzéssel, kopással, 22x18 cm
12233.

3 000 HUF

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm
12234.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF