Antique Number of items: 210
3017147
12223
483
3400
Antique
3 400 HUF
3203013
12224
483
11000
Antique
cca 1900/20, Antik rokka. Német vagy magyar, esztergált fa, kiegészítőkkel, jó állapotban, m: 90 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11 000 HUF
3236613
12225
483
55000
Antique
Fur törzsi elefántcsont karkötő. Szudán, cca 20. sz. eleje, esztergált és vésett elefántcsont, d: 11 cm /// Fur Tribal Ivory Bracelet. Sudan, circa early 20th century, turned and carved ivory. Diameter: 11 cm.
55 000 HUF
3282773
12226
483
Antique
Faragott fa guzsaly 132 cm
6 000 HUF
3282627
12227
483
Antique
Merített papírok 50x35 cm 5 db, 55x55 cm (16 db )
8 000 HUF
3286255
12228
483
Antique
cca 19. sz. második fele, Késbak készlet. 6 db, máz alatti kobalt festéssel díszített baktestek, fém szereléken, kopással, h: 9,5 cm
18 000 HUF
3284688
12229
483
Antique
Török imaszőnyeg, jó állapotban, 95x50 cm
3 000 HUF
3284682
12230
483
Antique
Török imaszőnyeg, jó állapotban, 100x64 cm
3 000 HUF
3284548
12231
483
24000
Antique
Szyksznian Wanda (1948-): Motívumsorok (cím nélkül). Textil, toll és gyöngy applikáció, üvegezett fa keretben, jelzett a hátoldalon, 24x32 cm
24 000 HUF
3284196
12232
483
Antique
Dogra - elefántmaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm
8 000 HUF
3288237
12233
483
Antique
cca 1900, Ezüstözött réz kínáló, két6fajű sas jelzéssel, kopással, 22x18 cm
3 000 HUF
3286953
12234
483
Antique
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house