https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 411

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm
1
11687.

Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, hibátlan, 9x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm
1
11688.

Hollóházi nagyméretű váza. Virágmintával, jelzett, alján emlékezési felirattal, m: 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm
1
11689.

Hollóházi riolit historizáló mintás kaspó, sérült, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 16 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
1
11690.

Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm
1
11691.

Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
1
11692.

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm
1
11693.

Hollóházi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 19x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Kispest Honvéd mintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm + Kispest Honvéd meghívó + levelezőlap 1992
1
11694.

Hollóházi Kispest Honvéd mintás tálka, jelzett, d: 15,5 cm + Kispest Honvéd meghívó + levelezőlap 1992

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, m: 17 cm
1
11695.

Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi 2 darab bonbonier, jelzett.
1
11696.

Hollóházi 2 darab bonbonier, jelzett.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Hollóházi Hajnalka mintás levél alakú kínáló, jelzett, h: 22 cm
1
11697.

Hollóházi Hajnalka mintás levél alakú kínáló, jelzett, h: 22 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
5
 
Hollóházi háromrészes szervírozó szett, tejkiöntő, kiöntő, cukortartó, jelzett, m: 20 cm alatt
1
11698.

Hollóházi háromrészes szervírozó szett, tejkiöntő, kiöntő, cukortartó, jelzett, m: 20 cm alatt

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment