Number of items: 411
3278233
11566
480
26000
Zepter hat személyes porcelán mokkás, kávés készlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan,
26 000 HUF
3279787
11567
480
cca 19. sz., Villeroy & Boch Wallerfangen 4 darab csésze, 5 darab alátéttel, jelzett, sérülésekkel.
20 000 HUF
3273745
11568
480
Meisseni porcelán mokkás készlet, Hiányos, négy darabos: kanna, cukordoboz, tejkiöntő, csésze Szecessziós, kézzel festett, jelzett, kopással Kanna 16 cm
20 000 HUF
3272908
11569
480
15000
cca 1920/30 Victoria Czecho-Slovakia japonizáló 10 személyes készlet, grátisz csészealjjal, jelzett, 1-1 kis pattogzással.
15 000 HUF
3277820
11570
480
cca 1900, Szecessziós 22 részes étkészlet, kézzel festett virágmintával, egy tál ragasztott, 1-1 darabon lepattanással.
12 000 HUF
3273071
11571
480
45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, klf készletekből, közte sérült, jó darabokkal.
8 000 HUF
3272913
11572
480
17 darabos japán porcelán tétel, közte 6 darabos süteményes szett.
4 000 HUF
3273778
11573
480
40000
Herendi Apponyi mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm, sz: 50 cm
40 000 HUF
3124123
11574
480
40000
40 000 HUF
3181298
11575
480
19000
19 000 HUF
2829570
11576
480
22000
22 000 HUF
3278687
11577
480
30000
Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m