Number of items: 411

11566.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 19. sz., Villeroy & Boch Wallerfangen 4 darab csésze, 5 darab alátéttel, jelzett, sérülésekkel.
11567.

20 000 HUF
54,20
62,50

Meisseni porcelán mokkás készlet, Hiányos, négy darabos: kanna, cukordoboz, tejkiöntő, csésze Szecessziós, kézzel festett, jelzett, kopással Kanna 16 cm
11568.

20 000 HUF
54,20
62,50

11569.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1900, Szecessziós 22 részes étkészlet, kézzel festett virágmintával, egy tál ragasztott, 1-1 darabon lepattanással.
11570.

12 000 HUF

45 darabos gyermekjáték porcelán tétel. cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, klf készletekből, közte sérült, jó darabokkal.
11571.

8 000 HUF

17 darabos japán porcelán tétel, közte 6 darabos süteményes szett.
11572.

4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás süteményes készlet. Jelzett, kézzel festett, d: 19 cm, sz: 50 cm
11573.

40 000 HUF
108,40
125,00

11574.

40 000 HUF
108,40
125,00

11575.

19 000 HUF
51,49
59,38

11576.

22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás porcelán fali tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik. d: 28 cm
11577.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF