Number of items: 411
3274545
11578
480
26000
Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan.
26 000 HUF
3272943
11579
480
24000
Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
24 000 HUF
3272999
11580
480
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
24 000 HUF
3273001
11581
480
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
24 000 HUF
3185718
11582
480
14000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm
14 000 HUF
3273625
11583
480
Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
20 000 HUF
3278962
11584
480
Herendi biszkvit és fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
20 000 HUF
2856722
11585
480
16 000 HUF
3272938
11586
480
15000
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 24x20 cm
15 000 HUF
3273806
11587
480
15000
2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
15 000 HUF
3273782
11588
480
Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 28 cm
18 000 HUF
3273792
11589
480
Herendi Apponyi mintás kaspó Jelzett, kézzel festett, d: 18 cm, m: 16 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m