Number of items: 411

Herendi 13 darab klf kisebb tárgy, közte Pheasant, Bird and Insect mintás kistálka, illetve egyéb különleges mintákkal, hibátlan.
11578.

26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi táncoló juhász. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11579.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11580.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11581.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm
11582.

14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Eton mintás teás kanna. kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
11583.

20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi biszkvit és fehér mázas porcelán Kodály büszt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11584.

20 000 HUF
54,20
62,50

11585.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 24x20 cm
11586.

15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
11587.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Apponyi mintás süteményes tál. Jelzett, kézzel festett, d: 28 cm
11588.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Apponyi mintás kaspó Jelzett, kézzel festett, d: 18 cm, m: 16 cm
11589.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF