Number of items: 411
3177794
11603
480
10 000 HUF
3221961
11604
480
12 000 HUF
3282063
11605
480
Herendi 9 darab kisebb tárgy, klf jelzéssel és klf méretben, pár darabon sérüléssel.
9 000 HUF
3272933
11606
480
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 14x10x cm
10 000 HUF
3273807
11607
480
Herendi Apponyi mintás teás csésze, aljjal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan
7 000 HUF
3273798
11608
480
Herendi Apponyi mintás tálka Jelzett, kézzel festett, d:10 cm
9 000 HUF
3273619
11609
480
Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, Erdély D. hibátlan, m: 19 cm
9 000 HUF
3273622
11610
480
3 db Herendi Eton mintás teás csésze kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
9 000 HUF
3278964
11611
480
9 000 HUF
2829562
11612
480
6 000 HUF
3282029
11613
480
Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
5 000 HUF
3282052
11614
480
Herendi rothschild mintás gyűrűtartó tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m