Number of items: 411
3278415
11663
480
Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, népmese motívummal, m: 9 cm
2 000 HUF
3278418
11664
480
Zsolnay Nagykőrös butella, jelzett, m: 11 cm
2 000 HUF
3280036
11665
480
Zsolnay Gellért Szálló hamutál, jelzett, kis kopással, 14x10 cm
3 000 HUF
3278397
11666
480
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
3 000 HUF
3278421
11667
480
Zsolnay salátát evő nyúl. Jelzett, 9x7 cm
3 000 HUF
3276518
11668
480
Zsolnay Esztergomi emlék váza, jelzett, m: 11,5 cm
1 600 HUF
3274947
11669
480
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, kopással, h: 12 cm
1 800 HUF
3274551
11670
480
Zsolnay 3 darab bonbonier, cukortartó, kopással, jelzett.
3 000 HUF
3278912
11671
480
Zsolnay virág mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
2 000 HUF
3279563
11672
480
Zsolnay Verő porcelán kiöntő. Matricás, jelzett, kis kopással m: 10 cm
2 400 HUF
3197074
11673
480
2 400 HUF
3256615
11674
480
Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m