Number of items: 411

6 db Drasche porcelán figura. Kézzel festett , jelzett, hibátlan
11783.

4 000 HUF

5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
11784.

3 600 HUF
9,76
11,25

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
11785.

6 000 HUF

Színes elefánt persely. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11786.

5 000 HUF

Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x21 cm
11787.

4 000 HUF

ASA Selection 6 darabos design kínáló készlet. Jelzett, hibátlan, 38x24 cm
11788.

5 000 HUF

Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, 1994, jelzett, 32x22 cm
11789.

6 000 HUF

Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, jelzett, sérüléssel 32x22 cm
11790.

6 000 HUF

2 db angyalos dísz. Az egyik elemes és világít. 14 cm, 16 cm
11791.

3 600 HUF
9,76
11,25

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
11792.

5 000 HUF

11793.

5 000 HUF

6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
11794.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF