Number of items: 411
3278788
11783
480
6 db Drasche porcelán figura. Kézzel festett , jelzett, hibátlan
4 000 HUF
3278780
11784
480
5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
3 600 HUF
3281636
11785
480
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
6 000 HUF
3281618
11786
480
Színes elefánt persely. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
5 000 HUF
3280760
11787
480
Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x21 cm
4 000 HUF
3281231
11788
480
ASA Selection 6 darabos design kínáló készlet. Jelzett, hibátlan, 38x24 cm
5 000 HUF
3280732
11789
480
Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, 1994, jelzett, 32x22 cm
6 000 HUF
3280735
11790
480
Sarkantyu Judit (1947- ): Alakok. Porcelán falikép, jelzett, sérüléssel 32x22 cm
6 000 HUF
3279972
11791
480
2 db angyalos dísz. Az egyik elemes és világít. 14 cm, 16 cm
3 600 HUF
3255222
11792
480
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
5 000 HUF
3254457
11793
480
5 000 HUF
3260029
11794
480
6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m