Number of items: 411
3272897
11771
480
3800
Reichenbach 2 darab kínáló, jelzett, h: 19-24 cm
3 800 HUF
3272916
11772
480
Metzler & Ortoff őz, jelzett, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3272914
11773
480
Lippelsdorf historizáló szobor, jelzett, 19x19 cm
3 600 HUF
3273767
11774
480
2 db Hutschenreuter tálka és gyertyatartó. sz: 19 cm kézzel festett, jelzett, hibátlan
4 000 HUF
3273270
11775
480
Goebel bohóc. Jelzett, certifikáttal, m: 13 cm
6 000 HUF
3273291
11776
480
14 darab porcelán állatfigura, klf méretben.
5 000 HUF
3275166
11777
480
Német erotikus figurális gyűrűtartó, jelzett, m: 7,5 cm
4 000 HUF
3274689
11778
480
Orosz vadászkutya figura, jelzett, 19x15 cm
4 000 HUF
3274559
11779
480
Drasche galambot etető lány, terv.: Lonkay Antal. Szárnyon kis sérüléssel, jelzett, m: 8,5 cm
4 000 HUF
3279404
11780
480
Szecessziós fajansz váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
5 000 HUF
3279392
11781
480
Royal Worchester régi angol porcelán kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
4 000 HUF
3279025
11782
480
Konyhai porcelánok, maradékok, vegyes állapotban 25 cm ig
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m