Chinaware / Porcelain Number of items: 411
3273814
11542
480
120000
120 000 HUF
3280187
11543
480
150000
cca 1900, Herendi Porcelángyár, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Kancsó. Folyatott színes magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett: masszába nyomott HEREND felirat. Kis mázhibával, füle restaurált, m: 28,5 cm. Múzeumi ritkaság! /// Circa 1900, Herend Porcelain Factory, Farkasházy-Fischer Jenő (1863-1926): Jug. Covered with continuous colored high-fired glazes on fine porcelain. Marked: HEREND imprint in the paste. Minor glaze flaw, handle restored, height: 28.5 cm. Museum rarity!
150 000 HUF
3278126
11544
480
22000
22 000 HUF
3278103
11545
480
22000
1904 Herendi Óherendi Miramare mintás csésze sárkány füllel. Jelzett, kis kopással, m: 6 cm
22 000 HUF
3278106
11546
480
22000
cca 1900-1905 Herendi Óherendi Ming mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
22 000 HUF
3279757
11547
480
Herendi Viktória Fortuna Rust mintás bonbonier. Jelzett, kopással, d: 7,5 cm
10 000 HUF
3278167
11548
480
Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12,5 cm
10 000 HUF
3279764
11549
480
Herendi Zowa mintás bonbonier, állatfigura fogóval, jelzett, d: 9,5 cm
10 000 HUF
3283228
11550
480
180000
Villeroy & Boch Vivian 6 személyes exkluzív porcelán étkészlet, nagy méretű alátét tálaló dísztányérokkal (33 cm). Összesen 42 darabos: 6x6 tányér + tálaló tálak: leveses, sültes, szószos, kínáló, stb. Nem mind szerepel a képen. Mind jelzett, hibátlan, mosogatógépben is mosható.
180 000 HUF
3279740
11551
480
cca 1900/1910, Herendi Rachael mintás kétrészes tejszínkiöntő szett. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
8 000 HUF
3278164
11552
480
Herendi Szundi. Jelzett, hibátlan, m: 6 cm
6 000 HUF
3215633
11553
480
Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house