Chinaware / Porcelain Number of items: 411
3279345
11843
480
7 db kis német Mikulás figura. kettőn apró sérüléssel 6 cm
3 000 HUF
3279413
11844
480
Imperial Porcelain St. Petersburg kobalt háló mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
3 000 HUF
3279341
11845
480
Az öröm kórusa. Kínai váza. Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm,
2 400 HUF
3278777
11846
480
Unterweissbach váza. virág dísszel. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
2 000 HUF
3281619
11847
480
cca 19140 Budapesti emlék, Szent Lukács Fürdő porcelán cukordoboz tető nélkül. Matricás, jelzés nélkül kopással 13x8 cm
2 800 HUF
3278366
11848
480
István főherceg szálloda, Gundel János feliratos éjjeli edény. XIX. sz. második fele. Az István főherceg szálloda a mai Akadémia utcában a fővárosi közterület felügyelet mai épületében volt. Ragasztott, kis hiányokkal. d: 21 cm, m: 13 cm
1 000 HUF
3278088
11849
480
2 db fürdőpohár cseh, matricás, jelzett, hibátlan m:11 cm
3 000 HUF
3249106
11850
480
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
2 400 HUF
3279841
11851
480
Jelzés nélkül, sültes tál, kopásokkal, h: 35 cm
2 000 HUF
3279774
11852
480
Ens virágkosár. Jelzett, m: 8 cm
3 000 HUF
3279801
11853
480
Csehszlovák antik köretes tál, jelzett, d: 24 cm
2 400 HUF
3279623
11854
480
Japán váza, jelzett, kézzel festett, m: 12,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house