Number of items: 411

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), kis kopással, m: 13,5 cm
11675.

3 000 HUF

Zsolnay botfaragó kisfiú, fehérmázas, jelzett, m: 14 cm
11676.

3 000 HUF

11677.

26 000 HUF
70,46
81,25

11678.

13 000 HUF
35,23
40,63

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11679.

12 000 HUF

4 db Hollóházi szeder mintás váza cukordoboz és két gyertyatartó. m: 22 cm-ig
11680.

8 000 HUF

11681.

3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
11682.

5 500 HUF
14,91
17,19
13

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11683.

4 000 HUF

Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló és csengő, jelzett, h: 19 cm, m: 10 cm
11684.

3 800 HUF
10,30
11,88
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm
11685.

4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett, Matricás, hibátlan, tokba ragasztva, 6x4 cm
11686.

3 600 HUF
9,76
11,25
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF