Number of items: 411
3274793
11699
480
Hollóházi őrvezető találkozók Vaja, porcelán korsó. 16 cm
1 800 HUF
3272947
11700
480
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
3 000 HUF
3272950
11701
480
Hollóházi vizapár. Jelzett, kis kopással, m: 23 cm
1 200 HUF
3273597
11702
480
2 800 HUF
3273278
11703
480
Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 25 cm
1 400 HUF
3275180
11704
480
Hollóházi sirály + Kispest őz + Zsolnay macska. Mind jelzett.
2 400 HUF
3275186
11705
480
Hollóházi kobalt bonbonier 13,5x9 cm + Zsolnay tálka d: 6,5 cm
2 000 HUF
3274695
11706
480
Hollóházi Erika mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 14 cm
1 400 HUF
3274692
11707
480
Hollóházi harmonikás, jelzett, m: 13,5 cm
1 600 HUF
3278786
11708
480
Hollóházi levélbontó készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 23 cm
3 000 HUF
3279817
11709
480
Hollóházi 6 darab csésze, csészealjjal, jelzett, dobozában.
3 000 HUF
3147707
11710
480
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m