Number of items: 411
3260552
11615
480
4200
Herendi 2 darab porcelán rózsa, jelzett, kis sérüléssel, d: 3,5-8 cm
4 200 HUF
3278170
11616
480
Herendi madárka virágos ágon. Jelzett, kis pattogzásokkal, 12x11x7 cm
6 000 HUF
3273022
11617
480
Herendi, Óherendi rózsa mintás lapos tányér. kézzel festett, jelzett, minimális kopással , d: 25 cm
5 000 HUF
3273004
11618
480
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
6 000 HUF
3273005
11619
480
Herendi bányász mintás csészealj. kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
4 000 HUF
3272937
11620
480
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, rózsa fogóval, m: 7,5 cm
5 000 HUF
3272935
11621
480
4400
Herendi Viktória mintás cipő, 1939, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
4 400 HUF
3273630
11622
480
5 db Herendi tálka. kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8-14 cm
5 000 HUF
3274547
11623
480
Herendi liba, papagáj és sérült madár figura, jelzett, m: 7-8 cm
5 000 HUF
3278772
11624
480
Herendi Eton mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x24 cm
6 000 HUF
3279767
11625
480
Herendi pralinékínáló tálka, jelzett, d:14 cm
5 000 HUF
3254818
11626
480
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, felső felén hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m